- ورود به نرم افزار -

چرا هر آرایشگر یا سالندار باید زیبابان داشته باشد؟

Tuesday، ۲۷ Khordaad ۱۳۹۹

در این روزهای شلوغ و رقابتی سالن‌های زیبایی که هر روز افراد جدیدی را به صنعت خود دعوت می‌کند، رقابت کردن سخت شده است. شاید قبلا در هر محله‌ای یک یا چند سالن زیبایی (مردانه یا زنانه) وجود نداشت در حالی که الان در هر محله چندین سالن با متراژها و کیفیت‌های مختلفی وجود دارد. پس رقابت باید کرد. از نظر تیم مارکتینگ زیبابان یکی از بزرگترین ضعف‌های سالن‌های زیبایی نبود سیستم یکپارچه برای ارتباط با مشتری و پرسنل است. به طوری که با رفتن یک پرسنل (درصدی یا ثابت) خیلی راحت تعداد زیادی از مشتریان آن سالن را با خود می‌برد! در صورتی که اگر سیستم CRM وجود داشته باشد تمام اطلاعات مشتری با سوابق آنها به صورت لحظه‌ای در اختیار صاحب آن سالن است و کافیست با ارسال یک پیامک مشتریان خود را آگاه کند و اطلاع رسانی کند. و حتی به مناسبت های مختلف(تولد، سالگرد ازدواج و...)‌ به مشتریان خود یادآوری کند یا تخفیف ویژه برای آنها در نظر بگیرد.

وابستگی شدید سالن‌های زیبایی به شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام باعث شده است که بدون اینکه مطلع باشند پایه‌های کسب و کار خود را بروی پوست پیاز سوار کنند!! حتما میپرسید یعنی چه؟

خیلی ساده است یادتان است که تلگرام یک شبه فیلتر شد. چه بلایی بر سر کسب و کارها آمد؟ یادتان آمد. خوب این اتفاق هم ممکن است برای اینستاگرام پیش بیاد یا اکانت شما به هر دلیلی از بین برود. آنوقت سالن می‌ماند و حوضش!

پس داشتن یک سیستم یکپارچه که بتوان ارتباط با مشتری مثل سوابق آنها، تاریخ های خاص آنها و همچنین حقوق و دستمزد پرسنل (ثابت و درصدی) را به یک دکمه در هر لحظه و هر کجا گزارش گرفت و یا بصورت آنلاین به مشتریانتان نوبت‌دهی کنید و کلی امکانات کاربردی دیگر که در نرم افزار زیبابان برای کسب و کار زیبای شما دیده شده است.

برای اخذ مشاوره درباره این نرم افزار هوشمند و خاص با شماره ۰۹۳۷۱۳۱۵۷۵۷ تماس بگیرید مشاورین زیبابان در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.